Zákaznická podpora:info@jsemdole.cz

Radev uzeniny

RADEV uzeniny

Začátek firmy Radev byl spojen s rekonstrukcí zemědělské usedlosti v Újezdě u Průhonic. Za vznikem rodinné firmy stojí Denis Radev s rodinou. Od roku 1995 firma rozšířila svou činnost o výrobu a prodej kořenících směsí, přírodního koření a pomocných přípravků pro masnou výrobu. V roce 2000 zahájili výrobu a prodej masných výrobků v nově postavené uzenářské výrobně. Zaměřili se na sortiment málo rozšířený a výrobu uzenin dle starých receptur.

V polovině roku 2005 otevřeli restauraci s českými a slovenskými specialitami, která přímo navazuje na původní stavbu firmy.

Dnes komplex výrobny, prodejny s jídelnou a restaurace obsahuje zhruba počet dvaceti zaměstnanců, kteří se podílí na výrobě a prodeji k Vaší nejlepší spokojenosti.

Radev uzeniny vyrábí všechny své uzeniny bezlepkové, kromě domácí sekané a turistických bochánků, které obsahují strouhanku. Nabízí kvalitní uzeniny bez zbytečných éček a dalších přidávaných chemií. Jejich uzeniny vyhrály mnohá ocenění -  zejména spotřebitelský test klobás, který vyhrála papriková, čertovská a bylinková klobása.


 

 

Žádné produkty značky Radev uzeniny nebyly nalezeny...